2011-12-04 14:35:33• hírek • Szatmar.ro

Mindenki pontot szerzett a Jászvásár elleni edzőmeccsen

Majdnem kétszer annyi pontot szerzett a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata az élvonalbeli bajnokság 12. fordulójában, mint ellenfele, a Jászvásár, könnyed győzelemmel (82-43) zárták tehát a lányok a maguk mögött hagyott nehéz másfél hetet.

Dan Fleseriu tanítványai az elmúlt tíz napban sorrendben előbb a csehországi Brnóban, majd Marosvásárhelyen, végül pedig a szlovákiai Poprádon léptek pályára. A fáradtság miatt a mester több alapemberét is pihentette a Jászvásár elleni hazai meccsen, ennek következtében az Orosz, Washington, Jaburova, Parau, Giurgiu ötös kezdett. Nem is rosszul, hisz pillanatok alatt 9-0, majd 12-2 volt a VSK előnye, a negyed végén pedig már 21-9 állt az eredményjelző táblán.

A második játékrészben Pop, Walker és Mehmedic is beállt, előbbi szórt is három darab három pontost, a nagyszünetben már 49-15 volt a hazai fór.

A második félidőben Szmutku, Mészáros, Nagy és Moldoveanu is lehetőséget kapott, a bajnoki találkozó edzőmeccsé degradálódott, amelyen valamennyi hazai kosaras eredményes tudott lenni, beállítva a 82-43-as végeredményt.