2006-09-03 21:54:02• hírek • Szatmár.ro

Megalázó vereség

20060317g1A magyar válogatott csúfos vereséget szenvedett hazai pályán.

Hiába reménykedtünk ismét, a magyar labdarúgó válogatott sima 1-4 arányú vereséget szenvedett Norvégia csapatától. Bozsik Péter csapata már az első negyedóra után hátrányba került, egy kapitális védelmi hiba nyomán. Aztán hogy teljes legyen a kép: kapusunk és védelmünk még kettőt összehozott a félidőben, így el is ment a meccs. A második játékrész elején újabb gólhoz segítettük a skandinávokat, az utolsó percben pedig - egy jóindulatúan befúlt büntetővel - szépítettünk. Gólszerzők: Solksjaer (2), Strömstad, Pedersen, illetve Gera. Ha szerdán Boszniában is vereséget szenvedne a magyar válogatott, elbúcsúzhat a 2008-as EB-től.

A román válogatottnak sem volt szombat este szerencséje. Bár Victor Piturca fiai 2-0-ra vezettek, a bolgárok 2 perc alatt egyenlítettek. Gólszerzők: Rosu, Marica, illetve Martin Petrov (2).