2007-02-26 10:35:38• hírek • Tamás Jakab

Győzőtt a Barcelona

Etoo bizalmat kapott, és négy hónap után gólt szerzett.

A spanyol bajnokság hétvégi fordulójában ismét a kezdőben kapott helyet Samuel Eto’o, aki mintegy négy hónap után jutott újra lehetőséghez. A kameruni csatár élt is az eséllyel, és a 41. percben góllal hálálta meg a bizalmat. Addigra már Eto’o góljával együtt 3-0 arányban vezetett a Barcelona az Athletic Bilbao ellen.

A második félidőben Iniesta is feliratkozhatott volna a góllövők közé, de csupán kapufára futotta az erejéből. A mérkőzés talán legjobbja az a Ronaldinho volt, aki elkápráztatta a nézőket: egy szép cselsorozata után felállva tapsoltak. A mérkőzés vége felé Messi is pályára lépett, aminek köszönhetően igen izgalmas és színes játékot láthatott a lelkes közönség. A Barca könnyedén győzött, és ezzel két pont előnyre tett szert a Sevilla előtt a spanyol tabellán.