2007-11-06 17:41:21• hírek • Szatmar.ro

Csúfos Olimpia-vereség

oliiii_006novk Az Olimpia hazai pályán 4-2 arányú vereséget szenvedett a Besztercei Gloria II. csapatától.

A harmadik ligás bajnokság 11. fordulójából elhalasztott és kedd délután pótolt mérkőzésén a Szatmárnémeti Olimpia hazai pályán 4-2 arányú vereséget szenvedett a Besztercei Gloria második csapatától. A szatmári gólokat Mihovici (31.) és Batin (58.) szerezték, a vendégektől Puşcaş mesterhármast rúgott (24., 42., 57.), rajta kívül még Curtuiuş volt eredményes a 84. percben.

A Mikolai Turul Nyárádtetőn kellett volna játsszon, szintén egy elmaradt meccset bepótolva, de Máramaros megyében lerobbant a csapat autóbusza, így a mikolai csapat nem tudta folytatni az útját.