2007-04-10 14:05:55• hírek • Tamás Jakab

Borús felhők Manchester-ben

A Roma jó eséllyel pályázik a továbbjutásra, sok a sérült a vörösöknél.

Ma este újra Bajnokok Ligája mérkőzést tekinthetnek meg a sportszerető emberek. Az AS Roma a hazai 2-1 arányú győzelme után Manchester-be látogat, hogy kiharcolja az egyenes kieséses szakaszban való további részvételt.

Az angolok 23 éve nem jutottak tovább a Bajnokok Ligájában, amennyiben az első mérkőzésen vereséget szenvedtek. Emellett a sérülések miatt is főhet a feje Sir Alex Ferguson-nak, ugyanis Nemanja Vidics, Gary  Neville, Patrice Evra, Park Ji-sung, Louis Saha és Mikael Silvestre sem alkalmas játékra, míg Paul Scholes eltiltás miatt hagyja ki az Old Traffordon 20 óra 45 perckor kezdődő összecsapást.

A rómaiak bizakodóak, képesnek érzik magukat arra, hogy megtartsák 1 gólos előnyüket. Ne feledjük, hogy az előző fordulóban hazai pályán 0-0-s döntetlent értek el a bombaformában lévő Lyon ellen, majd idegenben a gyors kontráiknak köszönhetően 2-0 arányban győztek.