2011-11-04 16:53:21• hírek • Szatmár.ro

A győzelem kötelező, a gólarányt is javítani kell

Az Olimpia FC ellenfele szombaton az utolsó előtti helyezett Zalatna lesz.

Az Olimpia által a legutóbbi fordulóban elszenvedett 4-0 arányú vereség után a fiúknak jó jönne a győzelem, hiszen egyrészt az önbizalmukat is visszakapnák, másrészt a három pontra is szüksége lenne a csapatnak. A listavezető pozíciót ugyan egy hete elvesztette az Olimpia, jelenleg a tabella hatodik helyén áll, úgy, hogy a legtöbben már lejátszották a hétvégi forduló meccseit. Az ellenfél az utolsó előtti helyezett Zalatna lesz, akik ellen a drukkerek nem csak győzelmet, de gólarány-javítást is várnak.

„A szakvezetés és a drukkerek is azt várják el a csapattól, hogy összeszedjék magukat a fiúk a leszereplés után, és egy fölényes győzelmet arassanak, mert a gólarányon sem árt javítani. Maximális összpontosítást várok a csapattól, és jó játékkal a három pont megszerzését” – nyilatkozta Csík Tibor vezetőedző.

Mellesleg a találkozó alkalmával folytatódik az "Egy sárga-kék stadionért" elnevezésű nyereményjáték is, amit a Commando Oli szurkolócsoport támogat. Három olyan néző nyerhet Commando Oli/Satu Mare sálat, aki belépőt vásárol és ennek hátára felírja teljes nevét, e-mail címét és telefonszámát, majd ezt a szünetig bedobja a stadion patkójában, a szurkolói csoport előtt lévő urnába.

A meccsre egyébként szombaton 14 órától kerül sor az Olimpia Stadionban.