2006-08-21 09:33:03• hírek • Szatmár.ro

A CFR az élen

dorinelA kolozsvári vasutascsapat továbbra is veretlen a román bajnokságban.

A negyedik fordulót rendezték hétvégén a román bajnokságban, ahol a Kolozsvári CFR továbbra is őrzi veretlenségét. A forduló megelepetése, hogy a Rapid hazai pályán nem bírt az Universitatea Craiova gárdájáva. Eredmények: Besztercei Gloria - Pertozsényi Jiul 0-0, Konstancai Farul - Urziceni 0-1, Kolozsvári CFR - National 1-0, Iasi-i Poli - Pandurii 2-1, Steaua - FC Vaslui 3-1, Rapid - U Craiova 1-1, Arges - Aradi UTA 0-1, Otelul - Ceahlaul 3-1, Dinamo - Temesvári Poli 3-1. A bajnokságot a Kolozsvári CFR vezeti 12 ponttal, az ugyancsak 12 pontos Dinamo és a 10 pontos Steaua előtt.

Az NB I-ben a 3. fordulót rendezték hétvégén. A forduló érdekessége, hogy most búcsúzott az aktív pályafutástól az MTK csatára, Illés Béla. Illés királyhoz méltóan, 2 góllal köszönt el a szurkolóktól. Eredmények: